Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
вул. Набережно-Лугова, 11
Подивитись на карті

Ремонт блокіратора (засувки) керма ELV, ESL.Дата публікації:

Ремонт блокіратора (засувки) керма ELV, ESL.

Труднощі виникають в основному з автомобілями в кузові Mercedes-Benz W204, W212, W906, W639, Х204 GLK. В інших моделях значно рідше.

Ця проблема обговорюється на форумах і серед власників Мерседес. Розглянемо її комплексно.

Ознаки та прояви поломки такі:
 1. Не працює ключ запалення. Рідний ключ не вмикає запалення, при цьому кнопки центрального замка працюють коректно.
 2. Не включається запалення. Для спрацьовування запалення необхідно кілька разів вставляти ключ туди-назад та провертати.Блокиратор руля ELV
 3. Не працює заскочка керма. Не чути характерне «дзижчання» механічного спрацювання заскочки в районі рульової колонки в області замка запалення.
 4. Не працює щиток і магнітола. Рідше, але також проявляється дефект в тому, що не реагує на ключ панель приладів і магнітола.

 

Якщо у Вас така проблема виникла - вирішимо її швидко і з гарантією.
Ми знаємо всі тонкощі і особливості кожної заскочки керма в різних моделях. Розуміємо, що поламалося в замку Mercedes C-klass, E-klass, GLK-klass або Vito, Viano, Vaneo. І чому в різних моделях поломка і шлях її усунення різний.

 

ЗАМІНА БЛОКУВАННЯ КЕРМА MERCEDES C КЛАС

 Якщо коротко описати принцип роботи електрозащіпки керма, він виглядає наступним чином:

 1. Автомобільний ключ (чіп ключ, смарт ключ) передає закодовані дані в плату управління замку запалення.
 2. Замок Мерседеса ідентифікує цей ключ (свій-чужий) і далі дає команду на відкриття в блокіратор керма. При цьому перевіряється код і відбувається синхронізація з іншими блоками та системами авто.
 3. У положенні, в якому контактна група замка запускає стартер автомобіля, також передаються коди команд і інформація в ЕБУ на старт.

Так працює система контролю доступу, якщо коротко. А тепер головне:

ЯЭмулятор защелки Мерседеск відремонтувати блокіратр керма?

 • Ремонт блокіратора керма. Не завжди можливий через причини як механічних поломок, так і стану лічильників в програмному забезпеченні. У будь-якому випадку такий варіант рідкісний, так як знайти запчастини в хорошому стані практично нереально. Окремо вони не поставляються, а на розборках їх не продають, тільки повністю заскочку. Плюс цього варіанту - відновлення працездатності автомобіля. Мінуси - невідомо, скільки пропрацює заскочка, абсолютно ніяких гарантій на ремонт ніхто не надасть.
 • Установка емулятора блокіратора керма. Цей варіант поширений і має оптимальне співвідношення ціна-якість. Всі електронні системи сприймають емулятор в якості оригінального блокіратора. Плюси цього варіанту - відновлення працездатності автомобіля, рішення проблеми. Емулятор електрозащіпки буде служити довго і без нарікань. Ціна емулятора в рази дешевше нової заскочки і іноді дешевше ніж б/в запчастина з «розборки». Гарантія на емулятори дається обов'язково, так як вони виконані на базі оригінального чіпа і не мають механічних складових. Мінус всього один - відсутність механічного блокування рульового валу.
 • Заміна блокіратора на б/ву запчастину. Плюс - тимчасове відновлення працездатності автомобіля. Мінуси - немає гарантії на б/в запчастини, додаткові витрати на прив'язку заскочки на електронному рівні і синхронізації її в ЕБУ.
 • Купити новий оригінальний блокіратор керма. Мінус цього варіанту - ціна блокіратора керма.

 

Ремонт блокіратора керма мерседес

При установці емулятора заскочки Мерседес також потрібно пам'ятати, що ця процедура крім фактичної установки емулятора вимагає професійної адаптації його в електронних блоках автомобіля. В першу чергу мова йде про електронний блок управління ECU, блоці подушок безпеки SRS, приладової панелі авто і блоці управління коробки передач. Також необхідно якісно «почистити» помилки.

Якщо використовувалася заскочка з іншого автомомбілю, додатково крім її прив'язки необхідно видалити дані про попереднє авто. В першу чергу його VIN - код і пробіг авто. Для цих цілей потрібні різні діагностичні прилади, програматори і якісне ПЗ. Наше обладнання та професійне офіційне ПО дозволяють уникнути цього.

Заміна і прив'язка заскочки з дешевими программаторами приводили до повного блокування автомобіля на електронному рівні і перетирання даних в блоках авто. Відновити такий автомобіль вийде в рази дорожче, ніж навіть купити нову оригінальну заскочку.

 

Ми надамо гарантію на емулятори та роботи з його встановлення і синхронізації.