Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
вул. Набережно-Лугова, 11
Подивитись на карті
  • Головна
  • Новини
  • Виникли проблеми з ключами чи електронікою після купівлі б/у автомобіля? Ми допоможемо!

Виникли проблеми з ключами чи електронікою після купівлі б/у автомобіля? Ми допоможемо!Дата публікації:

Виникли проблеми з ключами чи електронікою після купівлі б/у автомобіля? Ми допоможемо!
Цьогорічна осінь принесла різні новини для бажаючих придбати ввезений з-за кордону б/У автомобіль. З одного боку, це практика ввезення розмитнених автомобілів, що все більш набирає популярність, із США і Канади. З іншої - чутки про арешти, багатомільйонних штрафів та інших покарань для власників автомобілів на так званих "євробляхах". У більшості випадків перші - це якість і законність угоди. Другі - це дешевизна і законодавча невизначеність. Як би ситуація не розвивалася, тенденція до ввезення б/у автомобілів набирає популярність.

Зі свого боку, ми хотіли детальніше показати можливі проблеми в кожній з категорій та шляхи їх вирішення :

1. Автомобілі на "євробляхах" - автомобілі, ввезені з Європи. Зазвичай мають вік від 10 років і більше.  Такі машини мають багато неполадок та основна їх перевага - вартість. Мінімальна ціна, що стартує від 1 тис євро вже у нас в країні, обумовлює і відповідну якість авто (для прикладу, Skoda Fabia 2007 г.в. в стандартній комплектації і відмінному стані ще минулого року в Польщі можна було знайти за 300 євро. Зараз таких там вже немає). В цих автомобілях частенько пошкоджені замки, один ключ в наявності і половина непрацюючих функцій. Хоча трапляються і виключення, без цього ніяк. Все частіше можна зустріти елітну іномарку на бляхах.

Для авто на єврономерах попитом користуються послуги:

2. Автомобілі "американці".

Побратими із-за океану, завезені зазвичай з Америки і Канади, мають вік від 2 до 7 років. У хорошому технічному стані і прекрасний комплектації.  З Америки і Канади дуже часто везуть автомобілі, які продаються страховими компаніями або які були в лізингу. Зазвичай такі авто вчасно обслуговувалися, мають прозору історію технічного огляду і частенько з дрібними ушкодженнями кузова.

Найпопулярнішими моделями автомобілів, які завозять з американського континенту, на сьогодні являються Volkswagen Jetta (Фольксваген Джетта), Volkswagen Golf (Фольксваген Гольф), Volkswagen Passat (Фольксваген Пасат), також Toyota Camry (Тойота Камрі, Тойота Кемрі) і Toyota Rav4 (Тойота РАВ 4), Honda CR - V (Хонда СіЕрВі, Хонда СРВ), Honda Civic (Хонда Цівік), Honda Accord (Хонда Акорд), Mini Cooper (Міні Купер), Nissan Leaf (Ниссан Ліф). Дуже популярний автомобіль Ford Fusion (Форд Фьюжн), у нас в країні вони більше відомі як Ford Mondeo (Форд Мондео).

Для американських авто актуальними є послуги:

  • Виготовлення додаткового ключа запалення з кнопками;
  • Виготовлення смарт ключа;
  • Виготовлення smart key keyless go (розумний ключ з функцією кейлесс);
  • Адаптація американських автомобілів : переведення миль в кілометри, переведення температурних показників (Фаренгейти в Цельсії), перепрограмування кроку радіо, перепрошивка автомобільного комп'ютера для русифікації і тому подібне;
  • Синхронізація і відновлення блоків в автомобілях у разі їх заміни.

 Ми вже присвячували статті автомобільним ключам і чіпам, їх особливостям і різновидам. Ще раз хотілося б підкреслити, що в Центрі Smartkey можна виготовити ключі запалення для автомобілів європейского, американського або азіатського виробництва.  

Також не забувайте про наші акциях, можливо саме сьогодні Ви зможете отримати знижку.

На усі види послуг надається гарантія.