Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
вул. Набережно-Лугова, 11
Подивитись на карті

Що робити, якщо не повертається ключ у замку запалювання



Дата публикации:

Що робити, якщо не повертається ключ у замку запалювання



Сіли за кермо і виявили, що ключ не повертається в замку запалювання? Це трапляється з кожним. І найчастіше - з банальних технічних причин. Гарна новина полягає в тому, що в більшості випадків подібну проблему можна усунути на місці. Причому у кожної з них є кілька варіантів вирішення.

Список основних причин

Існує безліч ситуацій, коли водієві не вдається завести двигун машини. Зокрема, ключ зазвичай не повертається сюди через наступні випадки:

  • замок запалювання заблокований або замерз;
  • всередину замку потрапив бруд;
  • ключ пошкоджений або зношений.

Розглянемо детальніше кожну причину, а також відзначимо способи її вирішення.

Замок запалювання заблокований

Майже у будь-якої машини є механізм блокування керма і замка запалювання. Він передбачений, що знизити ризик викрадення автомобіля. Якщо спрацює блокування - завести двигун не вийде.

Втім, вирішити дану проблему можна самостійно, знайшовши оптимальне положення керма. Якщо вийде - замок розблокується. Для цього вам потрібно:

  • вставити ключ;
  • крутити кермо по сторонам;
  • під час крутіння керма пробувати запускати двигун.

Коли знайдете потрібне положення - ключ провернеться. І в підсумку вдасться запустити стартер.

Якщо таке рішення є складним - є інший варіант. Ви можете звернутися в наш сервіс Smartkey і замовити виїзд майстра. У подібних випадках послуга виконується швидко і коштує недорого.

Попадання сміття в замок запалювання

Нерідко всередину замку потрапляє всяке сміття. Особливо - якщо раніше виконувалася його мастило. Адже масло та інші рідини сильно притягують бруд, яка згодом призводить до заїдання замку.

Самостійно видалити її можна за допомогою балончика WD-40. Для цього треба направити струмінь в замок і чекати, поки краплі даного засобу не стануть чистими.

Спрей для замка запалювання

Але в ідеалі тут потрібна професійна чистка. Замок розбирається і ретельно очищається від бруду. Тому найкраще рішення даної проблеми - звернутися в наш сервіс SmartKey і замовити ремонт замку запалювання.

Замерзання замка

Взимку замок часто замерзає через конденсату. Він осідає всередині механізмів, а потім перетворюється на лід, який заважає проворачиванию деталей. З цієї причини і не виходить завести машину.

Щоб вирішити дану проблему, досить нагріти замок. Робиться це різними способами:

  • використовуйте фен;
  • нагрійте ключ запальничкою, вставте в замок і поверніть (повторюйте дану процедуру, поки не вийде завести машину).

Також ви можете викликати майстра нашої компанії - і він в лічені хвилини вирішить проблему на місці.

Нагрівання автоключа

Для запобігання такого явища можна на зиму заливати в замок масло або іншу рідину. Але враховуйте, що вони притягують бруд, тому з настанням тепла їх треба буде видалити. В іншому випадку замок заб'ється сміттям і доведеться його чистити.

Знос ключа

У міру експлуатації ключ виходить з ладу. Найчастіше - зношується. Також можуть частково стертися контакти.

Найпростіше рішення в подібній ситуації - використовувати резервний ключ. Ним ви легко заведете машину.

Відновлення ключів FORD

Якщо його немає - можна спробувати щастя з зношеним ключем. Якщо пощастить - він потрапить в «секретку», і движок заведеться.

Якщо попередні варіанти відпадають, тоді можете звернутися в наш сервіс і замовити відновлення ключа. Коштує послуга недорого (дешевше, ніж його виготовлення), так і виконується досить швидко.

Пошкодження ключа

Іноді ключ може деформуватися. Наприклад, погнутися. В принципі, можна спробувати випрямити його самостійно. Молоток використовувати небажано (хіба що з дерева або гуми). Але майте на увазі - тут дуже високий ризик зламати ключ.

Виготовлення автоключів

Більш розумним рішенням буде звернутися в нашу компанію SmartKey і замовити ремонт ключа. Якщо він цілий - послуга обійдеться недорого.

Якщо ж майстер визначить, що ремонт неможливий, тоді залишиться єдиний варіант – виготовлення автоключей.

Висновки

Як бачите, причин, за якими ключ не провертається в замку, досить багато. Вирішити їх можна як самостійно, так і скориставшись допомогою професіоналів. Але в більшості випадків самодіяльність не дає потрібних результатів, а то і зовсім закінчується плачевно.

Тому в подібних ситуаціях найкраще звертатися в наш сервіс SmartKey. Робити для цього майже нічого не треба - достатньо викликати майстра і дочекатися його приїзду. Він вирішить проблему в лічені хвилини (і за прийнятною ціною), після чого ви зможете спокійно їхати у своїх справах.