Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
вул. Набережно-Лугова, 11
Подивитись на карті

MQB Johnson controls - виготовити ключ, корекція одометруДата публікації:

MQB Johnson controls  - виготовити ключ, корекція одометруНовина, яка порадує багатьох власників автомобілів Skoda (Шкода) і Volkswagen (Фольксваген), створених на платформі MQB. Проблема ,що давно стала притчею во язицех , пов'язана з неможливістю виготовити додатковий ключ для автомобілів з приладовими панелями від компанії Johnson controls тепер вирішена !!
Вперше у світі створено програмне забезпечення, що дозволяє коригувати показники одометру  та додавати ключі для MQB Johnson controls.
Як відомо в автомобілях VAG Group використовуються приладові панелі виробництва компаній VDO / Continental і Johnson controls. І якщо для автомобілів з панелями VDO / Continental MQB проблем не виникало, то до останнього моменту з панелями від Johnson Control MQB ніхто нічого зробити не міг.

На сьогоднішній день за допомогою професійного обладнання з'явилася можливість закрити і цю прогалину в нашому переліку послуг.
Станом на 20 червня 2019 повністю пройшло тестування і успішне випробування ПЗ, що дозволяє змінити показники одометра і додати новий ключ в автомобілі на платформі mqb Johnson Control:

Skoda MQB Johnson controls instrument cluster 5E0 920 861 E*
Skoda MQB Johnson controls instrument cluster 5E0 920 851 A
VW MQB Johnson controls instrument cluster 3G0 920 741*
Skoda MQB Visteon cluster 5E0 920 861 A*

Перелік комбінацій приладів (instrument cluster) постійно розширюється.
Запрошуємо всіх автовласників в наш сервісний центр, де наші майстри якісно і оперативно виготовить для вас додаткові ключі!