Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
вул. Набережно-Лугова, 11
Подивитись на карті

Виготовлення чіпів для автозапускуДата публікації:

Виготовлення чіпів для автозапуску
Прийшла зима, і все більше автовласників замислюється над встановленням сигналізації з автозапуском, або активацією цієї функції в уже встановленій автосигналізації.
Спеціальна функція "автозапуск" використовується у багатьох сучасних сигналізаціях. Її основне завдання - це додатковий комфорт для автовласника, адже автомобіль можна завести з кнопки брелка на відстані, не виходячи з будинку. Погодьтеся, приємно сідати в автомобіль з прогрітим двигуном і нагрітим салоном.

Навіщо там ще потрібний чіп для автозапуску, якщо є "сигналка" і є чіпключі

Ми вже писали про те, що всі сучасні автомобілі обладнані системами безпеки від викрадення, в яких одним з ключових елементів є транспондер ключа запалення (він же чіп).
Без цього елементу, як ви пам'ятаєте, неможливо завести автомобіль. При спробі запуску двигуна блок IMMO зчитує інформацію з транспондера в ключі, і, якщо чіп не підходить або відсутній, двигун просто не заведеться. Цей же принцип використовується і в сигналізаціях з функцією автозапуску. Але, в даному випадку, чіп прочитується не антеною на замку запалення, а в так званому обхіднику. Принцип дії обхідника детально описується на багатьох ресурсах, ми не поглиблюватимемося в це. 

Як зробити чіп автозапуску

Сам процес по виготовленню чіпа для автозапуску дуже схожий з процесом виготовлення нового авто ключа (чіп ключа). Різниця у відсутності жала з нарізаним механічним кодом і самого корпусу ключа.
Існує 2 основні способи виготовлення чіпа в обхідник:

 

 

 

 

 

1. Клонування (копіювання) чіпа.  Сама назва вже говорить про те, що чіп просто копіюватиметься з транспондера, що вже існує в ключі і потім інсталюється в блок обхідника сигналізації. Цей спосіб більш простий, не вимагає дорогого устаткування і особливих знань від майстра. Але він має свої недоліки з точки зору безпеки. Адже у разі, якщо вам треба видалити з пам'яті автомобіля загублений ключ, автоматично видаляється і інформація про чіп в обхіднику. З іншого боку, при зміні сигналізації, якщо ви не додивилися і чіп опинився в чужих руках, істотно підвищується ризик викрадення Вашого авто.  Окремо видалити з пам'яті блоку ІММО клонований чіп буде неможливо. Також цей спосіб доступний не для усіх автомобілів.
2. Виготовлення додаткового чіпа. В цьому випадку системи безпеки авто сприймають чіп як окремий ідентифікатор. З ним можна повноцінно працювати, додавати або видаляти у разі потреби. Сам спосіб більш трудомісткий і вимагає спеціального дорогого устаткування. Будьте особливо уважні, дуже часто майстри не попереджають автовласників про те, яким способом вони робитимуть ваш чіп автозапуску. Ця інформація може бути корисна надалі, коли Вам треба буде виготовити новий ключ до автомобіля, або видалити загублений. 

На практиці нам доводилося стикатися з такими випадками, коли компанія по установці автосигналізації рекомендує клієнтові зашити в обхідник повноцінний ключ. Ми ні в якому разі не рекомендуємо вам це робити. Це як мінімум непрофесійно і  несе за собою певні ризики.
По-перше, це відсутність запасного ключа, який може знадобитись в самий непідходящий момент. По-друге -  це можливі проблеми із страховими компаніями, які завжди вимагають наявність усіх комплектів ключів. Третє, це підвищений ризик викрадення. Адже у вас в автомобілі знаходиться повноцінний ключ, доступ до якого матимуть майстри на СТО і інші випадкові люди.  Також не варто забувати, що виготовлення окремого чіпа частенько дешевше, аніж виготовлення повноцінного ключа.
У центрі СмартКей чіп автозапуску можна виготовити на 99% автомобілів з імобілайзером, у тому числі і для таких автомобілів, як Toyota і Lexus, оснащені системами безключового доступу і мають Smart ключ. Останнім часом в Україні з'являється все більше автомобілів, в яких застосовується технологія Смарт ключ з кнопкою Старт/Стоп. У цьому випадку ми розглядаємо кожну модель авто індивідуально, залежно від року випуску, типу імобілайзера і так далі. Отримати інформацію про можливість виготовлення чіпа автозапуска для Вашого авто, уточнити час відвідування Центру завжди можна у наших майстрів. 


Також не забувайте, що Центр SmartKey періодично проводить акції з наданням знижок.

Ознайомиться з Акціями можна у відповідному розділі або на сторінці в соцмережах.